Dobrý den,
jen jsem chtěla moc poděkovat za opravdu rychlé vyřízení objednávky záclon - zásilka minulý týden dorazila, vše v pořádku, záclony jsou krásné a vše ušito podle mých představ :-)
Moc děkuji a přeji pěkný den, s pozdravem Ivana H.
Ivana H.
informace o recenzích zde
Všechny uvedené recenze na webu www.good-shop.cz jsou pouze od zákazníků, kteří produkty zakoupili. Zákazník nám zaslal odpověď na informační email o doručení objednávky na základě své vlastní zkušenosti s výrobkem.
V tomto emailu se nachází také číslo a email z objednávky. Jsme tedy schopni doložit, že zákazník zboží opravdu zakoupil.